Satysfakcja

Tak, to zdecydowanie uczucie, które nie jest nam obce

Dla nas jest też wartością, która napędza nasz rozwój, dążenie do udoskonalania naszych systemów, rozwiązań i siebie. Zachęca i motywuje nas do pracy. Sprawia, że nam się chce!!!

Cieszymy się i jesteśmy dumni, że możemy dzielić nią z naszymi Klientami. Daje nam poczucie przyjemności i zadowolenia.

Czym jest satysfakcja? 

Satysfakcja ma bardzo subiektywny charakter i zależy od indywidualnych wartości, które nas motywują. 

Co sprawia, że odczuwamy satysfakcję w pracy - zadowolony Klient? Kolejna duża realizacja? Powodów może być mnóstwo. Dla jednego będzie to solidny dostawca, wysokiej jakości produkt, dostępność materiałów. Ktoś inny powie, że konkretny, wymagający Klient. 

Do realizacji dużych, odpowiedzialnych zadań potrzebni są godni zaufania, solidni, stabilni i przede wszystkim odpowiedzialni Partnerzy. Wiele realizowanych dotychczas inwestycji udowadnia, że My potrafimy zadbać o potrzeby naszych Partnerów Biznesowych. 

Ale o co chodzi? 

Zapewne zachodzicie teraz w głowę i zastanawiacie się o co nam chodzi? 🤔Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Przedstawiamy Wam opis realizacji, gdzie:

  • Klient - wie co musi zrobić, ma konkretnie sprecyzowane oczekiwania
  • Dostawca - sprawdzony i zaufany oraz odpowiedzialny

Tworzą razem duet, który jest IDEALNY 👌

O projekcie - rurociągi zamocowane na estakadzie siFramo 

Z uwagi na rozbudowę instalacji chłodzącej linię technologiczną nasz Klient Firma Niewiejski & Werda Sp. z o.o. zwrócili się do nas z prośbą o przygotowanie konstrukcji pod instalacje. 

Podczas realizacji tego projektu stworzyliśmy konstrukcje, która została umieszczona wzdłuż istniejącej instalacji, a docelowo przejęła obciążenia instalacji nowej i modernizowanej. 

Dzięki temu, że elementy były docinane na miejscu Klient mógł dopasować konstrukcje do obecnej instalacji. 

Modułowość i kompatybilność systemów mocujących Sikla pozwala na szybką reakcję na potrzeby Klienta, a dostępność materiałów sprawia, że nasi Klienci nie muszą się martwić o czas realizacji. 

Dzięki naszemu niezawodnemu systemowi siFramo możemy zaproponować łatwy i szybki montaż. 

Konstrukcje skręcane, ocynkowane ogniowo 

mocowania instalacji, rurociągi zamocowane na estakadzie siFramo  rurociągi zamocowane na estakadzie, mocowania instalacji wody lodowej  rurociągi zamocowane na estakadzie, mocowania instalacji wody lodowej siFramo,

 (od lewej: początek realizacji, w trakcie realizacji oraz etap końcowy)

mocowania instalacji, początek realizacji systemy mocowania instalacji, rurociągi zamocowane na estakadzie siFramo rurociągi zamocowane na estakadzie siFramo, mocowania instalacji wody lodowej

 (od lewej: początek realizacji, w trakcie realizacji oraz etap końcowy)

mocowania rurociągów, rurociągi zamocowane na estakadzie siFramo mocowania instalacji wody lodowej, mocowania rurociągów

 (od lewej: początek realizacji oraz etap końcowy)

Wracając do tematu naszego artykułu SATYSFAKCJA - przeglądając galerię zdjęć z tej realizacji zdecydowanie ją odczuwamy! 

A czym dla Was jest satysfakcja? Co sprawia, że odczuwasz satysfakcję z wykonywanej pracy? Jak często odczuwasz satysfakcję z wykonywanej pracy? Pozostawiamy Was z tym pytaniem, bo warto czasem zatrzymać się i zastanowić co tak naprawdę jest dla mnie ważne? Jeśli chcesz - podziel się z nami swoimi przemyśleniami w komentarzu.


 

Inżynierowie odpowiedzialni za przygotowanie projektu technicznego:
Małgorzata Kociołek-Cichoń, Karol Kosmowski


 

"Współpraca z Firmą Sikla przebiegała sprawnie przez cały okres realizacji prac związanych z instalacją wody lodowej. Firma Sikla zapewniła nam wsparcie techniczne począwszy od przygotowania projektu konstrukcji wsporczej pod instalację, aż do dostawy materiałów. Zamawiane materiały dostarczane były terminowo, zgodnie z ustalonym harmonogramem"

logo.

 

 

Sikla Polska

napisany przez Sikla Polska

biuro@sikla.pl

komentarze
0