Elementy pozakatalogowe

Katalog Sikla Polska to ponad 5 000 produktów, a ich ilość z każdym rokiem rośnie. Standardowo elementy wykonane ze stali czarnej są cynkowane galwanicznie lub ogniowo, bądź wykonane są ze stali nierdzewnej. Wszystko to znajdą Państwo w katalogu produktów w wersji papierowej oraz elektronicznej (e-katalog)

Nie każdy wie, że Sikla Polska daje również możliwość naniesienia dodatkowych powłok w postaci malowania (proszkowego, epoksydowego, etylokrzemianowego, silikonowego), powłok kataforetycznych, silikonowych, jak również cynkowania termodyfuzyjnego.


Mamy możliwość wykonania elementów nie tylko ze stali czarnej czy nierdzewnej ale również ze wszelkiej stali kotłowej, tworzyw sztucznych, czy szkła spienionego.

wkładka izolacyjna do wysokich temperatur do obej i elementów bazowychWykładka izolacyjna do wysokich temperatur do obejm i elementów bazowych

Mamy możliwość dokonania zmian w katalogowych elementach, takich jak:

  • Zmiana długości elementu lub zmiana gabarytów
  • Zmiana konta wspawania/gięcia elementów
  • Zmiana wzoru i lokalizacji otworów
  • Dopasowanie do dowolnych średnic

element pozakatalogowy pod kątem 45 stopni
Na potrzeby jednej z realizacji elementy zostały przez nas przeprojektowane i wykonane pod kątem 45 st

Odpowiadając na zapotrzebowanie klientów wykonujemy elementy na specjalne zamówienie.

Nasz Zespół Inżynierów tworzy nowe koncepcje rozwiązań i je przelicza. Dostosowuje zastosowane materiały do temperatur, sił działających i klasy korozyjności środowiska.

Widok z programu obliczeniowego
Widok elementu specjalnego z programu obliczeniowego

Niestandardowa średnica DN1200
Niestandardowa średnica DN1200

Płyty ślizgowe w elemencie bazowym wykonane z tekstolitu
Płyty ślizgowe w elemencie bazowym wykonane z tekstolitu

Nietypowa średnica Fi 1455-1
Nietypowa średnica Fi 1455

Zapewniając kompleksową obsługę inwestycji wykonujemy również elementy wg. KER

Zawiesia sprężynowe wykonane wg. KERZawiesia sprężynowe wykonane według KER

Stół sprężynowy wg. KERStół sprężynowy według KER

Dzięki możliwości zastosowania niestandardowych rozwiązań mamy szanse wsparcia naszych Klientów w każdej, nawet najbardziej nietypowej sytuacji montażowej niezależnie od miejsca implementacji naszych klientów (Sikla może pochwalić się instalacjami na platformach wiertniczych, statkach, Antarktydzie) korozyjności środowiska, nietypowości rurociągu lub urządzenia. 

 

Realizujesz inwestycje?
Twój projekt wymaga niestandardowych rozwiązań? 

Skontaktuj się z naszym działem wsparcia technicznego


 

Oferta firmy Sikla Polska skupia się na dostarczaniu wysokiej klasy systemów zamocowań, w tym profili, szyn oraz innych elementów montażowych. W asortymencie znaleźć można zarówno proste komponenty mocujące, jak i złożone rozwiązania systemowe i produkty specjalistyczne. Firma zapewnia Klientom szeroki asortyment mocowań, które zastosować można w różnych projektach. 

Projektujemy, doradzamy oraz wprowadzamy oszczędności na inwestycjach naszych Klientów. Motorem naszej pracy jest innowacja i dopasowanie się do potrzeb Klienta, aby zapewnić mu łatwiejszą i wydajniejszą pracę

Konstrukcje Sikla spełniają najwyższe wymagania w zakresie jakości, a także pozwalają na przeprowadzenie szybkiego oraz prostego montażu.


 

Grzegorz Krzywicki

napisany przez Grzegorz Krzywicki

Specjalista ds. informacji technicznej, szkoleń i rozwoju

grzegorz.krzywicki@sikla.com

komentarze
0